Sadas
Į pagrindinį puslapį Svetainės medis Spausdinimo versija Susisiekite English
| | | |

Komercija - Įstaigos

Būstas

Pramonė

IŠPARDUODAME

Landšaftas

Šviestuvai formos

Gatvės šviestuvai

Prožektoriai

Šviesos šaltiniai

LED aksesuarai

LED šviestuvai

LED šviesos šaltiniai

Prekybos salės

Kavinės

Projektai

Gamintojai

Šiame puslapyje pateikiame esminę informaciją apie keleta gamintojų kurių produkciją mes siūlome rinkai.

Modiss
Ispanijos kompanija “MODISS ILLUMINACION” apjungia tradicinį Ispanijos stilių su moderniomis šiuolaikiškomis idėjomis. Ikurta Barselonoje Alfonso Fontal, pagrindinio jos dizainerio (projektuotojo), MODISS yra sukaupusi didžiulę patirtį apšvietimo srityje ir siūlo šiuolaikinius klasikinius, grakšcius (elegantiškus) produktus patraukliomis kainomis.

Imonė
1994 m. Alfonso Fontal, dar studijuodamas pramoninį dizainą, pristatė savo projektą “Primavera del Dise A” konkursui. Jo neeilinis darbas buvo puikiai įvertintas. Ši sekmė įkvepė Alfonso pristatyti savo projektus Tarptautinėje Apšvietimo Parodoje, kurioje taip pat sulaukė didelio pasisekimo. Po šios sekmės jis suburė jaunų energingų profesionalų komandą ir įkurė MODISS. Per gana trumpą savo gyvavimo istorija su savo isškirtiniais projektais jie tapo atskaitos tasku apšvietimo sektoriuje. Didžiulis pasisekimas tiek Ispanijos tiek ir tarptautinėse parodose leido kompanijai augti ir persikelti į dabartinę jos vietą įspudingo dydžio prekybinį saloną pačioje Barselonos meninkų širdyje Poblenou.

Kolekcija
Modiss savo naujoje kolekcijoje pristato naujus sprendimus, kurie apjungia retro ir avangardą. Ši kolekcija buvo pristatyta 2004 m. FIAM parodoje. Naujoje kolekcijoje panaudotos permatomos medžiagos, akcentuojant subtilius smėlinius, mėlynus, rožinius ir baltus spalvu tonus. MODISS įspudingai žaidzia su spalvomis, šviesa ir forma, sukurdamas unikalias šviesos formas.


Tobias Grau


ELPRO Lichttechnik
ELPRO istorija ir filosofija.
Kompanija ELPRO buvo įkurta 1998 m. gruodžio mėn. Savo veiklą pradėjo 1999 m. sausio mėn. Nuo pirmųjų gyvavimo metų įmonėje dirba aukščiausios kvalifijkacijos apšvietimo ekspertai.
ELPRO nuo pat pradžių specializavosi sprendžiant apšvietimo klausimus parduotuvėse ir smulkiajame versle. Be to, ELPRO įmonėje dirba didelę patirtį turintys bei kūrybingi darbuotojai. Šiandien ELPRO yra viena iš nedaugelio gamintojų, kurių produkcija yra likusi Arnsberg’e (Vokietijos apšvietimo širdyje). ELPRO naudoja geriausias dalis bei komponentus. Logistikos pranašumas yra tas, kad mes savo klientams galime pasiūlyti greitą, kokybišką bei lankstų aptarnavimą.
Kompanijai ELPRO nėra tiek svarbi kiekybė, kiek pasiūlyti geriausią kokybę bei funkcionalumą. Dėl to ELPRO darbuotojai nuolatos bendrauja su savo užsakovais ir tiekėjais. Įmonė akcentuoja, kad svarbus ne tik rezultatas ir produktas, bet pati klientų aptarnavimo eiga. ELPRO klientai bei tiekėjai yra partneriai. Sandėris turi būti palankus visiems, tame tarpe ir klientams. Dėl šios priežasties ELPRO šūkis yra “ELPRO – šviesa sėkmingam verslui!”

Quattrobi
Italijos kompanijos “Quattrobi” apšvietimo sprendimai jungia kasdieninius poreikius ir aukštas technologijas. Kiekviename gaminyje juntamas dėmesys vartotojų ir rinkos poreikiams. Susitelkimas ties šia idėja ir dešimtmečiais sukaupta patirtis sudaro geras sąlygas kompanijai augti ir tobulinti apšvietimo technogijas.
Likdama ištikima kompanijos filosofijai, kurios pagrindiniai tikslai produkto kokybė , novatoriškumas ir orientacija į vartotojų porekius kompanija nusprendė priimti į savo gretas jauną apšvietimo dizainerį, turintį didžiulę patirtį ir gerai žinomą apšvietimo sprendimų rinkoje, kurio pagrindinė užduotis bus koordinuoti kūrybinę kompanijos veiklą. Stefano Dall’Osso, žinomas apšvietimo technologijų specialistas, tapo nauju kompanijos Quattrobi kūrybiniu vadovu. Be naujų gaminių vystymo, Stefano padės suformuoti kriterijus, leidžiančius indentifikuoti kompanijos gaminamų šviestuvų “stilių” estetiniu, funkciniu ir technologiniu požiūriu. Kompanijos filosofiją Stefano apibrėžia taip: apšvietimo projekte pagrindinis veiksnys turi būti pati šviesa. Šviestuvas yra tik darbo instrumentas ir neturi vaidinti pagrindinio vaidmens.

ATP

ATP lighting tai gamintojas is Ispanijos turintis daugiau kaip 30 metų gamybines patirties ir kurio specializacija- šviestuvų ir lauko aksesuarų gamyba.

ATP lighting produkcija pasižymi ypač aukšta kokybe, apsauga nuo klimatinių pokyčių ir nesudėtingu techniniu aptarnavimu. Suteikiama 10 metų garantija.


P. Lukšio g. 7,

Vilnius LT08221

 

Tel +37060 881130

info@sadas.lt

visorambler
2013 © UAB Sadas     Facebook   Twitter
Dizainas Darius Šerkšnas
nepavyko